Naše služby

Viac ako obyčajná záhrada …

Komplexné služby v oblasti realizácií záhrad a verejných zelených priestranstiev.

Všetky naše práce začíname od projektovania. Práve pri tejto činnosti si spolu s našim klientom dáme dokopy celkový budúci vizuál daného priestranstva tak, aby bol nielen pekný ale zároveň aj funkčný. Náš záhradný architekt vám navrhne záhradu presne podľa vašich predstáv.

Následne danú záhradu alebo verejné priestranstvo realizujeme od A po Z. V prpade záujmu sme vám k dispozícii aj pri údržbe, prípadne vám poskytneme cenné rady, ako sa o vašu záhradu starať.

Napíšte nám

Máte záujem o naše služby? Neváhajte a napíšte nám!

Ďakujeme za vašu správu. Bola úspešne odoslaná
Nastala chyba pri odosielaní správy. Skúste neskôr.
Naše služby

Realizácie záhrad

Realizácie záhrad vykonávame komplexným spôsobom od A po Z. Realizujeme záhrady na pozemkoch pri novostavbách alebo zrekonštruovaných stavbách. Dokončili ste práve svoj vysnívaný dom alebo ste zrekonštruovali starý a teraz prišiel čas na úpravu exteriéru? Nechajte to na nás!

Pozrieť viac

Zavlažovacie systémy

Kvalitné zavlažovanie je nevyhnutnosťou pri každej záhrade. Zavlažovanie je možné rôznymi spôsobmi, či už automaticky alebo manuálne. Radi vám poradíme aj v tejto oblasti.

Pozrieť viac
Naše služby
Naše služby

Realizácie verejných priestranstiev pre mestá a obce

Pre mestá a obce vieme pripraviť komplexný projekt od obhliadky, odporúčaní, vizualizácie až po samotnú realizáciu a následnú starostlivosť. Nechajte vašu obec rozkvitať v kráse.

Pozrieť viac

Údržba záhrad a firemných objektov

Pekná záhrada alebo priestranstvo pri vašej firme potrebuje pravidelnú starostlivosť. Chápeme, že váš čas je drahocený, preto vám ponúkame naše služby v oblasti pravidelnej alebo sezónnej údržby vašej zelene.

Pozrieť viac
Naše služby
Naše služby

Poradenstvo a vizualizácie

Chcete si spraviť svoju vysnívanú záhradu svojpomocne? Máte však rešpekt pred výsadbou, rozložením a celkovým dojmom záhrady po jej dokončení? Sme tu pre vás!

Pozrieť viac

Niektoré z našich referencií

Vyberáme vyjadrenia niektorých našich klientov

Veľmi rýchle dodanie, výborná kvalita rastlín, a veľmi ochotný a príjemný personál.

Želmíra Hromkovičová

Veľmi dobrý a individuálny prístup. Od prvotnej komunikácie, cez obhliadku, rady, ktoré dávali zmysel až po samotnú realizáciu. Môžme aj s manželkou len odporučiť.

Ondrej Chocholáček