Poradenstvo a vizualizácie

Krásna a funkčná záhrada svojpomocne

Chcete si spraviť svoju vysnívanú záhradu svojpomocne? Máte však rešpekt pred výsadbou, rozložením a celkovým dojmom záhrady po jej dokončení? Sme tu pre vás!

Tieto naše služby sú určené predovšetkým domácim záhradkárom, ktorí si s radosťou chcú spraviť celú záhradu sami. Vo finále však majú troškuobavy, aby bol trávnik kvalitný, aby kvetiny neboli viac suché ako pekné alebo aby záhrada ako celok bola ozaj krásna. Podelíme sa s vami o naše dlhodobé skúsenosti a spravíme vám vizualizáciu a odporúčania pre vašu záhradu. Ostatné už si môžete spraviť kľudne sami.

Napíšte nám

Máte záujem o naše služby? Neváhajte a napíšte nám!

Ďakujeme za vašu správu. Bola úspešne odoslaná
Nastala chyba pri odosielaní správy. Skúste neskôr.

Kontaktujte nás ešte dnes

Máte otázky? Potrebujete poradiť? Neváhajte a zavolajte nám.

Poradenstvo a vizualizácie

Vizualizácie záhrad

Naša spoločnosť ponúka vizualizácie vo viacerých kvalitatívnych a cenových stupňoch. Od jednoduchého plánu až po takmer realistické a vysoko kvalitné vizualizácie. Pri kvalitnej vizualizácii je návrh záhrady  takmer identický so stavom záhrady za pár rokov.

Navrhnite si záhradu podľa svojich predstáv ešte pred začatím práce!

Pozrieť viac

Poradenstvo a konzultácie

Využite naše poradenské služby v oblasti výsadby záhrad, jej údržby a zavlažovania. Niektorí klienti nepožadujú návrhy celých záhrad, ale len ich častí, prípadne iné konzultácie. Záhradné konzultácie patria taktiež do portfólia našich služieb. Najčastejšie sa konzultácie týkajú vhodnosti kombinácie rôznych typov kvetov ako aj možnosti pestovať niektoré “exotickejšie” typy rastlín na Slovensku.

Poradenstvo a vizualizácie

Niektoré z našich referencií

Vyberáme vyjadrenia niektorých našich klientov

Veľmi rýchle dodanie, výborná kvalita rastlín, a veľmi ochotný a príjemný personál.

Želmíra Hromkovičová

Veľmi dobrý a individuálny prístup. Od prvotnej komunikácie, cez obhliadku, rady, ktoré dávali zmysel až po samotnú realizáciu. Môžme aj s manželkou len odporučiť.

Ondrej Chocholáček