Zavlažovacie
systémy

Moderná záhrada potrebuje kvalitný zavlažovací systém …

Každá záhrad potrebuje mať zavlažovanie aby si udržala svoju krásu. Chcete ušetriť čas, peniaze a napriek tomu mať krásnu záhradu? Neváhajte a kontaktujte nás!

Každá záhrada, či už len trávnik alebo aj kvety, stromy, kríky, potrebujú vlahu. Je pri tom dôležité dbať na správne zavlažovanie. Existujú tri spôsoby zavlažovania záhrady.

Napíšte nám

Máte záujem o naše služby? Neváhajte a napíšte nám!

Ďakujeme za vašu správu. Bola úspešne odoslaná
Nastala chyba pri odosielaní správy. Skúste neskôr.

Kontaktujte nás ešte dnes

Máte otázky? Potrebujete poradiť? Neváhajte a zavolajte nám.

Aké sú možnosti zavlažovania vašej záhrady?

Manuálne – záhradu zavlažujete klasickým spôsobom s natiahnutou hadicou podľa svojho uváženia, aktuálneho počasia, stavu záhrady. Výhodou tohto spôsobu je to, že nemáte takmer žiadnu počiatočnú investíciu do zavlažovania. Nevýhodou je, že zavlažovanie týmto spôsobom je často nerovnomerné (vznikajú suchšie miesta alebo naopak premáčané miesta). Okrem toho zaberá dosť času z nášho osobného voľna. Výskumy takisto ukázali, že pri tomto spôsobe zavlažovania paradoxne minieme viac vody ako keď máme spravené zavlažovanie na mieru.

Poloautomatické zavlažovanie – naša spoločnosť vám odporučí, nainštaluje a nastaví zavlažovanie takým spôsobom, že stačí len prísť a zapnúť. Trocha nevýhodou je, že na to môžete zabudnúť alebo ak idete mimo svoj domov, tak budete musieť niekoho poprosiť, aby daný systém chodieval zapnúť a vypnúť.

Automatické zavlažovanie – v dnešnej modernej dobe je to najideálnejší spôsob zavlažovania. Zavlažovacie jednotky vám prednastavíme tak, aby s čo najnižšou spotrebou vody dokonale a rovnomerne zavlažili vašu záhradu. Nemusíte sa tak o nič starať.

Niektoré z našich referencií

Vyberáme vyjadrenia niektorých našich klientov

Veľmi rýchle dodanie, výborná kvalita rastlín, a veľmi ochotný a príjemný personál.

Želmíra Hromkovičová

Veľmi dobrý a individuálny prístup. Od prvotnej komunikácie, cez obhliadku, rady, ktoré dávali zmysel až po samotnú realizáciu. Môžme aj s manželkou len odporučiť.

Ondrej Chocholáček